Grupa muzyczna AVIATOR


PiotrPiotr Gajda. "Bolo"

Gitara elektroakustyczna, akordeon, instrumenty klawiszowe, vocal, wodzirej. Współwłaściciel zespołu i agencji muzycznej. Absolwent Szkoły Muzycznej I stopnia Im. Oskara Kolberga w Radomiu w klasie akordeonu. Ponad 25 lat doświadczenia na rynku zespołów muzycznych. Współzałożyciel zespołu "Casio" (1988-1992), Założyciel i współwłaściciel zespołu Kazuar (1992-....), zespół istnieje dodziś i świetnie sobie radzi na rynku w całej Polsce. Współzałożyciel istniejących zespołów: Impas (2012r), Again Party (2014r). Uczestnik wielu kursów DMX (oświetlenie sceniczne), techniki estradowej i nagrań studyjnych oraz home recordingu. Zainteresowania prywatne to lotnictwo (pilot szybowcowy III klasy), modelarstwo lotnicze, historia lotnictwa II wojny światowej. Żonaty, dorosła córka. 

Beata SkrzekBeata Skrzek "Becia"

Vocal, obój, pianino. Muzyka to jej całe życie! Swoją naukę śpiewu rozpoczęła w wieku 9 lat w MGOK-u w Białobrzegach pod kierunkiem Jadwigi Stępkowskiej. jest laureatką wielu festiwali oraz zdobywczynią prestiżowych nagród. Ukończyła Szkołę Muzyczną I stopnia im. Oskara Kolberga w Radomiu w klasie oboju i pianina. Aktualnie jest studentką pedagogiki

 

Paweł Syta

Paweł Syta

Vocal. Świetna barwa głosu do utworów disco-polowych Interesuje się muzyką, sportem oraz motoryzacją. Jego pasją jest śpiewanie i jazda na rowerze. Dość wcześnie naukę emisji głosu rozpoczął w MGOK-u w Białobrzegach pod kierunkiem Jadwigi Stępowskiej. Wygrał kilka festiwali młodzieżowych (regionalnych i ogólnopolskich). W czasie liceum należał do rockowego zespołu muzycznego. Po maturze grał na perkusji i śpiewał w zespole "Zed Is Dead", którego głównym wokalistą jest do dziś (grają mieszankę reggae, ska i rocka)

Paweł Turzyński

Paweł Turzyński

Instrumenty klawiszowe, Akordeon. Ukończone ognisko muzyczne w Białobrzegach

 

 

 

 

 

Subskrybuj

Napisz

Piotr Gajda » gajda_piotr@interia.pl

Zadzwoń

Piotr Gajda » 609 107 910